Cukrové bílkovinné těsto s kvasnicemi

Mletý mikrokrystalický moučkový cukr s pivovarnickými kvasnicemi.
 
Skvělá možnost jak pomoci včelám s doplněním, jak glycidových, tak i bílkovinné složky výživy. Těsto je vakuově baleno po 500 g. Barva je více do šeda než těsto Feed Bee. Obsah kvasnic   %. Používá se stejně jako těsto feed bee a včely ho jedí rychleji.

Inaktivované kvasnice splňují velmi dobře nutriční požadavky včel a jsou dostatečnou náhradou pylu v období, kdy pyl není k dipozici. Poskytují důležité bílkoviny, vitamíny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny pro včely. Výsledkem je, že včelstva rostou rychleji a výzkumníci tvrdí, že jsou odolnější vůči chorobám a prodejci ještě dodávají, že pak včelstva produkujú více medu. Já osobně sděluji, že podněcování je v posledních letech velmi důležité a ekonomické zejména tam, kde tvoří mednou sklizeň převážně jarní snůšky.

Kvasnice na krmné účely se skládájí ze 100% z pivovarských kvasnic (Saccharomyces cerevisiae), které jsou vedlejším produktem při výrobě piva.. Kvasnice se suší a deaktivují speciálnou technologií. Proto to slovo deaktivované. Použitá technologie zachovává pozitivní nutriční hodnoty, vitaminy ,minerály a stopové prvky pivovarských kvasnic. Barva prášku je světle hnědá (trošku více do šeda než barva těsta feed bee), má sladce nakyslou chuť s charakteristickou vůní a aromou kvasnic.

Cukrové bílkovinné těsto s kvasnicemi složení

 


Copyright © 2015. All Rights Reserved.